Ishq izle

28-03-2015
Film Bilgileri
Ishq izle
3.731 kişi izledi.

Ishq izle, Ishq full izle, Ishq türkçe dublaj izle, Ishq hd izle, Çocukluklarından beri arkadaş olan Ajay ve Aamir,in dostlukları bu zamana kadar hiç bozulmamıştır. Ancak Ajay’ın babası çok zengin olmasının yanı sıra fakirlerden son derece nefret etmektedir. Ve birgün bu ikili kendileri gibi iki kız ile karşılaşırlar ancak bu karşılaşma kavga ile başlasada bir süre sonra yerini aşk’a bırakacaktır. Fakat zengin olan tarafta bulunan çocukların babaları onları bu ilişkilerden koparabilmek için çocuklarına karşı bin birtürlü oyun oynayacaktırlar..

4 yorum bulunmaktadır: " Ishq izle "
 1. haticenur 5 Temmuz 2016, 23:34

  hem güldüm hem ağladım yok böyle bir şey süper ötesi bir film hiç düşünmeden izleyin bence başı birazcık sıkıcı olabilir ama ilerisi müthiş AAMİR KHAN yine müthiş bir iş çıkarmış

 2. İdris 13 Mart 2016, 18:03

  Filmin başlarında basit bir film olduğu hissine kapılıyor insan; sonrasında film şaşırdıkça şaşırtıyor. İnsanın gözlerinden ister istemez yaş akıtıyor. Güzel bir aşk filmi! İzleyin vallah, izlediğinize çok değecek! Bu Aamir başka oynuyor be!..

 3. ümit 5 Mart 2016, 03:23

  filmin başında cok sacma geldi ama izledikce kapıldım her filmi oldugu gibi gene aşk dolu ve mükemmel bir filmle karşı karşıyasınız lütfen düşünmeyin ve izleyin….

 4. emel 26 Ağustos 2015, 02:44

  aamir nede olsa… çok hoş bi flim izlenmesi gereken güzel bi senaryoyu hazırlayana çok teşekkür aamire yakışmış bu tarz olmak iyi seyirler

Bunları İzledinizmi?

Film izle

Erotik Filmler

2017 Filmleri